Dmitri Garbuzenko

Dmitri Garbuzenko on üle 10-aastase kogemusega BIM spetsialist ja juht. Ta juhib Rail Baltica projektis Eesti infrastruktuuri BIM-sektsiooni, ühendades BIM-i juhtimise, andmeanalüüsi ja Python-programmeerimise oskused. Dmitri integreerib AI tööriistu nagu ChatGPT ja Copilot, et optimeerida BIM-i töövooge ja tõsta projektide efektiivsust.
Fookuses

BIM ja AI, AI assistendid, Python

Kogemus

Dmitri Garbuzenko on pikaajalise kogemusega BIM ekspert ja juht, kellel on üle kümne aasta kogemust ehitusinformatsiooni modelleerimises (BIM), andmeanalüüsis ja Python-programmeerimises. Dmitri keskendub BIM-i strateegiliselöe juhtimisele ning AI tööriistade, nagu ChatGPT ja Copilot, integreerimisele, et tõsta BIM-i töövoogude ja projektide teostuse taset.

Hetkel juhib Dmitri Rail Baltica projektis Eesti infrastruktuuri BIM-i sektsiooni. Tema ülesanded hõlmavad andmerikaste mudelite loomist, Python-põhiste analüüside väljatöötamist ja Power BI dashboard'ide loomist, mis pakuvad tippjuhtidele strateegilisi ülevaateid. Lisaks juhib Dmitri BIM-i meeskonda, tagades töövoogude sujuvuse ning keskendumise kvaliteedistandarditele, projektide tõhususele ja regulatiivsete nõuete täitmisele.

Dmitri eristub oma oskusega pakkuda andmepõhiseid lahendusi, mis toetavad otsustusprotsesse ja suurendavad projektide tõhusust. Tänu oma tugevale Python-automaatika oskusele optimeerib ta BIM-i protsesse ja tegutseb loov-AI tööriistade eestkõnelejana ja koolitajana just nõudlikus insenertehnilises valdkonnas.

Meie kogemus

Oleme läbi viinud koolitusi enam kui 2000 inimesele. Oleme teinud nii ettevõtete sisekoolitusi kui ka avatud koolitusi EBS Executive Education programmi raames. Lisaks koolitustele oleme aidanud ettevõtteid brändiloomes, UX/UI disaini valdkonnas, tootestrateegiates ja veebiarenduses.

Blogi

Viimased uudised ja artiklid

 

Design

Kuidas sündis AI avatar Teele Kanal2 aastavahetuse programmi

Avataride loomine ja arendamine on alanud aastal AI maailmas üks nö "kuumadest" teemadest. Samas, kui kiigata filmimaailma, on avataride teemat käsitletud juba päris ammu ja erineval moel. "X-file’si" seriaalis kujutati AI-d, kellel tekkis teadvus ning enda otsustusvõime juba esimesel hooajal ehk aastal 1993. Filmides "Her" (2013) ja "Ex Machina" (2014) on samuti kujutatud tehisintellekti kui midagi, mis ei ole pelgalt masin, vaid olend, mis suudab õppida, suhelda ja isegi tunda.
Productory tehisintellekt ja AI
Jarmo Tuisk
January 7, 2025
5 min read
Design

Kas SAAS-i ajastu on lõppemas? AI on muutmas tarkvaraarenduse tulevikku

Tarkvaraarendus on vaikselt, kuid kindlalt jõudmas uude ajastusse. Tänased AI-toega arendustööriistad võimaldavad koodi luua, testida ja muuta oluliselt kiiremini kui varem. Sealjuures pole enam küsimus ainult kiiruses, vaid ka tarkvara olemuses: kui seni oli tarkvara lihtsalt abivahend, siis nüüd on esile kerkimas “Service-as-Software” kontseptsioon, mis muudab programmid iseseisvalt tegutsevateks teenusepakkujateks. See muutus mõjutab nii ettevõtete ärimudeleid, tiimide tööd kui ka kogu turgu tervikuna.
Productory tehisintellekt ja AI
Jarmo Tuisk
December 7, 2024
5 min read
Design

Microsoft 365 Copilot või ChatGPT for Teams - kumba AI tööriista valida?

Väga paljud organisatsioonid seisavad täna valiku ees, et kas AI baastööriistaks valida pigem ChatGPT või hoopis Microsoft 365 Copilot. Mõlemal on tuliseid pooldajaid kui ka põhimõttelisi skeptikuid. Kumb siis ikkagi on ärikasutuses parem tööriist?
Productory tehisintellekt ja AI
Jarmo Tuisk
November 27, 2024
5 min read

Copyright Productory Services OÜ. All rights reserved. Privacy Policy | Cookie Policy